Вручення дипломів магістрів випускникам спеціальності «Прикладна механіка»

10 січня 2024 року в актовій залі Хмельницького національного університету відбулися урочистості з нагоди отримання дипломів магістрів випускниками  факультету інженерії, транспорту та архітектури, зокрема  спеціальності «Прикладна механіка».

Усі присутні вшанували пам’ять про полеглих воїнів і мирних жителів, які загинули від російської агресії.

На початку заходу з привітальним словом виступили ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк і заступник міського голови Микола Ваврищук. У своїй промові ректор висловив вдячність нашим Захисникам і Захисницям та закликав усіх допомагати Збройним Силам України задля наближення Перемоги.

Декан факультету Віктор Олександренко привітав випускників із цією важливою подією та початком нового етапу життя.

Спільнота Центру культури та  естетичного виховання Хмельницького національного університету продемонструвала творчі номери, чим привітала  випускників та гостей урочистостей.

Після цього декан та завідувачі кафедрами вручили випускникам дипломи магістрів.

Колектив кафедри технології машинобудування щиро вітає наших випускників та бажає успішної реалізації професійних знань та навичок, здобутих під час навчання.