Перейти до вмісту

Зустрічі випускників

18 травня 2019 року в Хмельницькому національному університеті відбулось щорічне урочисте свято «День випускника». На зустріч були запрошені випускники Хмельницького технологічного інституту побутового обслуговування, Хмельницького технологічного інституту, Технологічного університету Поділля, Хмельницького державного університету, Хмельницького національного університету різних спеціальностей та років випуску. Зустріч організовано та проведено Асоціацією випускників ХНУ і Центром інформаційного менеджменту і працевлаштування випускників за сприяння керівництва університету.

Зустріч із однокурсниками, одногрупниками й викладачами у кожного викликала найкращі спогади про чудові роки студентської юності. Після спілкування біля четвертого навчального корпусу, реєстрації та ознайомлення з виставками наукових праць, навчальних підручників і посібників професорсько-викладацького складу університету, наукових досягнень університету і творчих доробок кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, випускники відвідали актову залу, де для них був підготовлений святковий концерт.

Урочистий концерт, присвячений «Дню випускника», розпочався демонстрацією фільму про Хмельницький національний університет.

Тепло привітав присутніх ректор університету, професор Микола Єгорович Скиба, побажавши присутнім міцного здоров’я, радості, тепла та примноження своїх успіхів.

Вітання на адресу рідного університету пролунали і від випускників, які закінчували рідну Alma Mater у різні роки.

Артисти народного ансамблю танцю «Юність Поділля», вихованці Центру культури і естетичного виховання ХНУ, заслужений артист України Микола Довгальов, випускниця ХНУ Яна Лиса та студентка університету Іванка Пелехата виконали хореографічні і вокальні композиції, які викликали радісні спогади про незабутню та неповторну студентську молодість.

Після завершення урочистого концерту відбулася зустріч з деканами та викладачами університету, де випускники згадали найкращі роки, зустріли рідні обличчя однокурсників і викладачів. Також вони мали змогу побачити нові сучасні аудиторії та отримати інформацію про зміни в університеті. Сьогодні кожен має свою історію життя, але їх завжди об’єднуватиме навчальний заклад, у якому пройшли найкращі роки.

За роки існування закладу освіти понад 60 тисяч студентів отримали диплом нашого університету, багато з них займають керівні посади. Цього року на захід приїхали випускники з різних куточків нашої держави – Одеси, Києва, Івано-Франківська, Миколаєва, а також із Молдови. Загалом на святі були присутні близько 300 випускників, які бажали рідній Alma Mater процвітання, творчих успіхів, вдячних студентів і миру.

Безмежного щастя, сімейного затишку, благополуччя і нових вам звершень, дорогі випускники!