Перейти до вмісту

Додаткові бали

Шановні студенти!

При формуванні рейтингового списку для призначення академічної стипендії кожен з вас має право на урахування додаткових балів. Ознайомтеся з особливостями подання інформації для нарахування додаткових балів.

  1. Якщо Ви є автором або співавтором наукової статті, тез доповіді наукової конференції – потрібно надіслати заповнену Довідку і скріни або фото статті, титульної сторінки збірника, у якому вона опублікована і змісту збірника. Якщо стаття опублікована в електронному варіанті – потрібно подати електронну адресу.
  2. Якщо Ви брали участь у завершальному (всеукраїнському) етапі фахової олімпіади і посіли призове місце, потрібно надіслати заповнену Довідку і фото диплома про присудження призового місця.
  3. Якщо Ви здобули певне звання або нагороду у спортивних змаганнях, потрібно надіслати заповнену Довідку і фото документа, у якому зазначено цей факт. Якщо у Вас особисто немає такого документа, зверніться до свого тренера або до керівника спортивного клубу.
  4. Якщо Ви є старостою групи, членом / головою вченої ради, профкому, студентської ради університету, факультету, гуртожитку, учасником фокус-групи, потрібно надіслати заповнену Довідку.
  5. Якщо Ви є учасником художньої самодіяльності, потрібно надіслати заповнену Довідку. Але керівник художнього колективу має засвідчити, що Ви брали участь у певних заходах у період карантину.
  6. Якщо Ви є учасником волонтерського руху, потрібно надіслати заповнену Довідку. Але керівник волонтерської організації має засвідчити, що Ви брали участь у волонтерській роботі у період карантину.