Перейти до вмісту

БАЗИ ПРАКТИКИ

Державне підприємство «Новатор» є сучасним підприємством з виробництвом високого технічного рівня і найновітнішими технологіями, яке відноситься до державного концерну «Укроборонпром». ДП «Новатор» – Хмельницький радіотехнічний завод – був заснований в 1966 в структурі Міністерства радіопромисловості СРСР, як одне із підприємств із виготовлення бортового радіоелектронного, радіолокаційного, радіонавігаційного та іншого обладнання для авіаційної та аерокосмічної галузі.

Договiр про спiвпрацю

Сайт: https://novator-tm.com/

Красилівський агрегатний завод – державне підприємство військово-промислового комплексу України. Входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України. Основним напрямком діяльності заводу є виробництво виробів для авіатехніки (пристроїв для підвіски і пуску ракет, балкових тримачів для підвіски і скидання з примусовим відділенням вантажу і ін.).

Договiр про спiвпрацю

Сайт: http://kaz.km.ua/

Державне підприємство “Шепетівський ремонтний завод”.

Основною діяльністю підприємства є виконання державного замовлення Міністерства оборони України з ремонту озброєння і військової техніки, виконання договірних зобов’язань з ремонту та виготовлення продукції як військового, так і загально-технічного призначення.

Підприємство має досвід з ремонту озброєння і військової техніки, виготовлення запасних частин і спецінструменту для іноземних замовників, а також проводить навчання фахівців з ремонту ракетно-артилерійського озброєння.

Договiр про спiвпрацю

Сайт: https://shrz.com.ua/

Державне підприємство “Науково-технічний комплекс “Завод точної механіки”. Сфера діяльності: виробництво автоматичного артилерійського озброєння, а також запасних частин і комплектуючих.

Сайт: http://ztm.ua/

ПрАТ “ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАВОД КОВАЛЬСЬКО-ПРЕСОВОГО УСТАТКУВАННЯ “ПРИГМА-ПРЕС”.

(ПрАТ ХЗКПУ «Пригма-Прес») засновано в 1898 році як ливарно-механічний завод.

ПрАТ ХЗКПУ «Пригма-Прес» – одне з провідних багатопрофільних підприємств, що спеціалізується по випуску автоматів по переробці дроту. За багатьма видами продукції завод є монополістом.

Підприємство виробляє інструмент і запасні частини для середнього і капітального ремонту до всієї номенклатурі автоматів і забезпечує ними за окрему плату протягом усього терміну експлуатації.

Сайт: http://prigma.km.ua/

ТОВ “Укрелектроапарат” – одне з провідних підприємств трансформаторобудування України, країн СНД, а на Поділлі – лідер серед промислових підприємств. Виготовляє силові трансформатори, комплектні трансформаторні підстанції та іншу електричну апаратуру.

Сайт: http://uea.com.ua/

ТОВ «ЄВРОПА-ЕКСПОРТ ПЛЮС» – сучасне машинобудівне підприємство, яке має в своєму складі ливарне і механообробні виробництво. Спеціалізація ливарного виробництва підприємства – це виробництво сталевих і чавунних виливків по виплавлюваних і газифікованих моделях, ротаційне сталеве і чавунне лиття.

Традиційний профіль підприємства – деталі, вузли і комплектуючі вироби для галузей вітчизняного та експортного машинобудування.

ТОВ “Р.I.Н.О” – це сучасне машинобудівне підприємство, яке спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської та малогабаритної механізованої техніки, запасних частин та іншої машинобудівної продукції.

Сайт: http://tov-rino.com.ua/

ТОВ “Нейл” – підприємство яке виготовляє найширший асортимент цвяхів в Україні. Крім традиційних будівельних, столярних та покрівельних, підприємство виготовляє спеціальні види цвяхів – в бобінах та розсипні, які використовуються у виробництві дерев’яної тари та піддонів..

Сайт: https://www.nail.com.ua/.

ТОВ «Завод гідроарматури» – здійснює виробництво арматури різних типів, а також випускає рукави високого тиску для гідравлічних систем, є одним із співзасновників Асоціації “Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд».

Сайт: https://gidroprom.com.ua/.

Автоцентр “Хмельниччина-Авто”, що входить до складу корпорації “УкрАвто”, має понад 50-річний досвід роботи в галузі автосервісу та роботи на автомобільному ринку.

Автоцентр “Хмельниччина-Авто” є офіційним представником таких автомобільних брендів, як Mercedes-Benz, КІА, ЗАЗ, LADA, CHERY, а також мало- та середньотонажних автомобілів ТАТА, JAC, автобусів I-VAN, тракторів LS tractor..

Сайт: http://www.mercedes-benz.km.ua/

ВОЛОЧИСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД – відокремлений підрозділ ПАТ ”МОТОР СІЧ”. Одне із провідних підприємств у світі з випуску авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.

Договiр про спiвпрацю

Сайт: http://www.motorsich.com/ukr/

ПАТ «Красилівський машинобудівний завод» – сучасне підприємство сільськогосподарського машинобудування з потужним виробничим потенціалом і інженерно-технічним центром. Основним видом діяльності є виробництво високотехнологічної ґрунтообробної техніки, також завод виробляє причепи для легкових автомобілів, мотоблоків і міні тракторів, обладнання для подрібнення біомаси (солома, сіно), ліфтове і нестандартне обладнання.

Сайт: http://www.kmbz.com.ua/

ATON Group – один з лідерів ринку опалювальної техніки України, основним напрямком діяльності якої є виробництво і продаж побутового та промислового теплотехнічного обладнання ТМ АTON на території України, СНД та країн ЄС.

Основні виробничі потужності групи компаній ATON розташовані в м.Красилів Хмельницької області.

Сайт: https://www.atonmash.com.ua/uk/

ПП «Бджілка» – провідна компанія в області індустрії пластмас з постачання комплексного устаткування “під ключ” для виробництва пластикових виробів.

Сайт: http://www.gesal.com.ua/

ПАТ «Кам’янець-Подільський завод «Електрон» – є правонаступником заводу «Електроприлад», заснованого в 1968 році і розташованого в м. Кам’янець-Подільський. На сьогоднішній день ПАТ «Кам`янець-Подільський завод «Електрон» спеціалізується на виробництві медичного обладнання.

Сайт: http://www.plant-electron.net/

ТОВ “ДУНАЄВЕЦЬКИЙ ЛИВАРНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД” Спеціалізація: ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення.

Сайт: https://dulmz.com

ВАТ “Старокостянтинівський завод “Металіст” виготовляє за кресленням замовника будівельні металоконструкціі різноманітної складності на власній виробничій базі, а також мобільні будинки на базі блок-контейнерів.

Сайт: http://www.blockmaster.com.ua

Хмельницький науково-дослідний експертно-кріміналістичний центр

Договiр про спiвпрацю

Сайт: https://dndekc.mvs.gov.ua/хмельницький-ндекц/

ПАО Каменец-Подольскавтоагрегат

Договiр про спiвпрацю

Сайт: http://www.k-paa.com.ua/