Волонтерська діяльність студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» та співробітників кафедри технології машинобудування, як інструмент наближення Перемоги

Професорсько-викладацький склад кафедри технології машинобудування та студенти спеціальності 131 «Прикладна механіка» постійно приймають участь в усіх волонтерських заходах, що проводяться в ХНУ.

Так, 28 березня в холі 4 корпусу відбувся благодійний ярмарок, де до продажу кафедрою були представлені вироби, надруковані на 3D принтері (брелки в патріотичних кольорах) та кімнатні квіти. Факультет інженерії, транспорту та архітектури загалом виручив з продажу 3455 гривень. Кошти, отримані від продажу передали на потреби ЗСУ.

Староста групи ПМТ-21-1 Тетяна Беринда персонально та студентська група ПМТ-23-1 загалом були нагороджені ректорськими грамотами за активну участь у весняному благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ. Вітаємо наших Студентів!

10 квітня співробітники кафедри технології машинобудування на чолі завідувача Віталія Ткачука разом із студентами взяли участь у акції-марафоні по здачі макулатури. Отримані кошти підуть на потреби збройних сил України.

Естафету марафону кафедра технології машинобудування передала кафедрі будівництва та цивільної безпеки.

Дякуємо усім, хто долучився до акції.