Співпраця із SEBN UA (виробник кабельно-провідникової продукції)

(інформація від нашого партнера)

Співпраця з навчальними закладами – це завжди і відповідально, і круто❗️

📆Нещодавно на екскурсію до нас завітали 👩‍🎓🧑‍🎓студенти кафедри технологій та машинобудування Хмельницький національний університет ХНУ.

👩‍🏫Наші фахівці провели докладну презентацію🧑‍💻👨‍💼 щодо діяльності підприємства, відзначивши основні вимоги📝 та очікування від майбутніх працівників.

♻️На виробництві студенти побачили як насправді функціонує підприємство і яка саме роль у цьому інженерів – вони планують та організовують робочі місця, працюють з обладнанням та кресленнями. В такий спосіб студенти отримали унікальну можливість зрозуміти, які навички та знання📚 їм потрібно розвивати, так би мовити з середини🧐. І, звісно ж, наших студентів вразили безпечні умови праці👷‍♂️🦺🧤.

🤝Дякуємо ХНУ, що долучаєте студентів👨‍🎓👩‍🎓 до такого роду заходів і сприяєте їх різнобічному розвитку. Ми переконані, що наша співпраця буде плідною 💙💛