Опанування студентами курсу «Базові правила безпеки у цифровому середовищі» на платформі CRDF Global та реалізація їх права на визнання результатів неформальної освіти.

Студенти першого курсу спеціальності «Прикладна механіка», гр. ПМТ-23-1 в межах вивченні дисципліни «Інформатика» пройшли інтерактивний он-лайн курс «Базові правила безпеки у цифровому середовищі» на платформі CRDF Global, який складається з 11 навчальних модулів і триває в цілому близько 60 хвилин. Зареєструвавши себе на платформі, студенти мали можливість проходити курс у зручний для них час, робити перерви Початок курсу передбачав попередній контроль знань у вигляді тестування.

Після проходження вхідного тесту, студент переходить до вивчення модулів. Тематика модулів:

1.Основні помилки користувачів;

2. Безпечне використання мобільних телефонів;

3. Безпечне використання комп’ютерів;

4. Безпечне використання електронної пошти;

5. Безпека в соціальних мережах;

6. Безпечне використання Інтернету;

7. Типи шкідливого програмного забезпечення;

8. Фейкові новини;

9. Основні правила захисту інформації;

10. Що робити, якщо потрапив у неприємності;

11. Атестаційний модуль

Якщо студент дав 80% правильних відповідей на запитання фінального тесту, то він отримує іменний сертифікат на свою електронну пошту.

Підтверджені результати навчання дозволили зарахувати зазначеним здобувачам вищої освіти тему з дисципліни “Інформатика”, яку вони вивчають в поточному семестрі.

Вітаємо наших студентів з успішним освоєнням та закріпленням знань з он-лайн курс «Базові правила безпеки у цифровому середовищі» на платформі CRDF Global.