Участь студентів та викладачів кафедри технології машинобудування в загальнонаціональній акції єднання та віри «Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь».

Сьогодні 23 квітня студенти спеціальності 131 «Прикладна механіка» груп ПМТ-20-1 та ПМТс-21-1 у складі студентів 4-го курсу факультету інженерії транспорту та архітектури разом з заступником декана ФІТА Надією Грипинською та завідувачем та викладачами кафедри технології машинобудування Віталієм Ткачуком, Марією Костюк, Ольгою Романішиною прийняли участь в Акції, присвяченої Дню довкілля.

Акція проводилась на виконання листа Офісу Президента України від 14.03.2024 №8617/0/1/24 щодо проведення Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь». Метою Акції є висаджування дерев випускниками закладів освіти.

Наші студенти на знак вдячності та пошани викладачам та університету висадили дерева біля четвертого корпусу ХНУ, як пам’ять про себе та користь довкіллю.

Посадка дерев, як символ квітучої України посилила сподівання та надії на Перемогу та процвітання нашої держави. Будуть рости дерева буде зростати та квітнути Україна.