Робоча зустріч учасників освітнього процесу кафедри технології машинобудування з представниками роботодавців

Сьогодні 25 квітня2024 року кафедру технології машинобудування відвідав начальник відділу кадрів Красилівського агрегатного заводу – Лисаковський Віталій Францович.

Під час його візиту було організовано зустріч із викладачами кафедри технології машинобудування, а також студентами і аспірантами, які здобувають освіту за спеціальністю 131 «Прикладна механіка».

Гість ознайомив студентів із специфікою підприємства та підкреслив, що Красилівський агрегатнй завод входить до переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки України. Завод є надійним виробником секційних парканів, штампів і прес-форм для виробництва запчастин кузова автомобілів, опалювальної техніки, господарських товарів та інше.

Він поділився перспективами розвитку підприємства, оновленням верстатного парку та потребами у високваліфікованих фахівцях. Окреслив компетенції, якими мають володіти майбутні випускники, щоб бути конкурентноспроможними на ринку праці. Це дозволило свформулювати пропозиції щодо удосконалення освітніх програм кафедри технології машинобудування. Дані пропозиції були обговорені під час круглого столу із іншими стейкхолдерами, які були запрошені та обов’язково будуть розглянуті на розширеному засіданні кафедри технології машинобудування з метою їх імплементації при оновленні освітні програм.

Студенти з захопленням слухали Віталія Францовича, цікавилися вакансіями, умовами праці та висловлювали бажання працювати в майбутньому на цьому потужному підприємстві Хмльниччини.