Професору Анатолію Гордєєву присвоєно почесне звання “Заслужений винахідник України”

З нагоди 30-ї річниці незалежності України Указом Президента доктору технічних наук, професору кафедри технології машинобудування Хмельницького національного університету Анатолію Івановичу Гордєєву присвоєно почесне звання “Заслужений винахідник України”.

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Гамалій С.В. вручає посвідчення почесного звання «Заслужений винахідник України» професору ХНУ Гордєєву Анатолію Івановичу

Анатолій Іванович Гордєєв з 1976 року і дотепер працює в рідному університеті, пройшовши трудовий шлях від асистента до професора кафедри технології машинобудування.

У його науковому доробку понад 314 опублікованих наукових та науково-методичних праць (в тому числі у співавторстві), з яких: 6 монографій та три навчальних посібника з Грифом МОН, 82 статті у фахових виданнях, 144 статті у збірниках праць та тез доповідей, інформаційних листків та депонованих статей, 27 навчально-методичних видань, 7 авторських свідоцтв СРСР, 46 патентів України та 1 патент іноземної держави (Латвія).

Варто зазначити, що професор Анатолій Гордєєв має чимало нагород. У 1979 році за перше, впроваджене у виробництво, авторське свідоцтво СРСР йому вручено відзнаку «Изобретатель СССР», а у 2008 році – відзнаку «Творець» (№218). За сприяння розвитку винахідництва та раціоналізації в Україні, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм нагороджений грамотами: Департаменту інтелектуальної власності (2008р.), Управління освіти Хмельницької міської ради (2009р.) Хмельницької обласної ради (2012р.). Лауреат 8 конкурсів Обласної ради з науково-дослідних робіт за різними номінаціями (2005-2019 р.).

За багаторічну плідну працю у Хмельницькому національному університеті у 2016 році нагороджений ювілейною пам’ятною медаллю «Ветеран університету». У 2019 році нагороджений медаллю «За самовіддане служіння науці» та відзнакою «За сумлінну працю», а у 2020 році – відзнакою «За службу державі».

Колектив Хмельницького національного університету щиро вітає Анатолія Івановича із присвоєнням почесного звання “Заслужений винахідник України” та бажає міцного здоров’я, наснаги і нових наукових звершень!

Інформація кафедри технології машинобудування