18грудня 2023 року в залі засідань Хмельницького національного університету відбулося нагородження студентів за активну участь у волонтерській діяльності та допомозі ЗСУ.
![](https://tm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/image-201.png)
Ректор університету Сергій Матюх привітав усіх присутніх та відзначив важливість активної громадянської позиції в умовах воєнного стану, як внеску у наближенні перемоги, підкреслив, що волонтерство, гідні поступки люблять тишу.
![](https://tm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/image-202.png)
Грамоту від ректора отримала староста групи ПМТ-23-1 Іванна Осапчук за організацію придбання необхідних матеріалів та здійснення роботи з виготовлення окопних свічок.
![](https://tm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/image-203.png)
![](https://tm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/image-204.png)
Проректор Олег Синюк вручив Грамоту за активну участь у волонтерській діяльності та допомозі ЗСУ студенту групи ПМТс-23-2 Олександру Огороднікза постійну допомогу у виготовленні окопних свічок та в’язанні маскувальних сіток.
![](https://tm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/image-205.png)
![](https://tm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/image-206.png)
Викладацько-допоміжний склад кафедри технології машинобудування вітає та пишається нашими Олександром та Іванною. Сергій Анатолійович подякував студентам-активістам за прекрасну роботу та наголосив на важливості якісного продовження навчання в нашому освітньому закладі для отримання необхідних компетентностей та практичних навичок, що знадобляться для відбудови та процвітання нашої незалежної Держави.