Перейти до вмісту

Подяка за волонтерську діяльність

18грудня 2023 року в залі засідань Хмельницького національного університету відбулося нагородження студентів за  активну участь у волонтерській діяльності та допомозі ЗСУ.

Ректор університету Сергій Матюх привітав усіх присутніх та відзначив важливість активної громадянської позиції в умовах воєнного стану, як внеску у наближенні перемоги, підкреслив, що волонтерство, гідні поступки люблять тишу.

Грамоту від ректора отримала староста групи ПМТ-23-1 Іванна Осапчук за організацію придбання необхідних матеріалів та здійснення роботи з виготовлення окопних свічок.

Проректор Олег Синюк вручив Грамоту за активну участь у волонтерській діяльності та допомозі ЗСУ студенту групи ПМТс-23-2 Олександру Огороднікза постійну допомогу у виготовленні окопних свічок та в’язанні маскувальних сіток.

Викладацько-допоміжний склад кафедри технології машинобудування вітає та пишається нашими Олександром та Іванною. Сергій Анатолійович подякував студентам-активістам за прекрасну роботу та наголосив на важливості якісного продовження навчання в нашому освітньому закладі для отримання необхідних компетентностей та практичних навичок, що знадобляться для відбудови та процвітання нашої незалежної Держави.