Обговорення освітньої програми «Технології виготовлення та ремонту машин» другого «магістерського» рівня вищої освіти спеціальності «Прикладна механіка» зі співробітниками компанії “Boeing”

21 грудня 2023 року відбулася сустріч викладачів кафедри технології машинобудування із професіоналами практиками компанії “Boeing”. Зустріч проводилася з метою обговорення ОП «Технології виготовлення та ремонту машин» другого «магістерського» рівня вищої освіти спеціальності 131 «Прикладна механіка».

Віктор Лещишин, як провідний спеціаліст компанії Boeing” зауважив, що важливістю підготовки студентів спеціальності «Прикладна механіка» є забезпечення їх знаннями автоматизованих програм управління обладнанням і технологічного процесом.

Богдан Гребенюк – випускник кафедри «Технологія машинобудування» спеціальності «Прикладна механіка», а тепер фахівець компанії “Boeing”, працює інженером-технологом, наголосив, що важливим фактором роботи в компанії спеціалісті з України є знання та володіння англійською мовою.

В ході обговорення освітньої програми роботодавці, ґрунтуючись на сучасних тенденціях виробничого циклу одного із провідних світових виробництв,  надали пропозиції замінити в освітній програмі дисципліну «Системний аналіз у машинобудуванні» на дисципліну «CALS технології».

Гарант освітньої програми Віталій Ткачук, члени проєктної групи та викладацький склад кафедри технології машинобудування повідомили, що дана пропозиція обов’язково буде врахована при черговому оновленні даної ОП та подякували за зацікавленість в якісній та професійній підготовці майбутніх спеціалістів.