Лекція професора Технологічно-природничого університету м. Бидгощ (Польща) Францішека Бромберека

17 квітня відбулась лекція професора Технологічно-природничого університету м. Бидгощ (Польща) Францішека Бромберека для здобувачів вищої освіти факультету інженерної механіки.

Зокрема для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітнього рівня бакалавр групи ПМТ-21-1, ПМТс-22-1 (“Безпека життєдіяльності, охорона праці та екологічна безпека”) та рівня «магістр» група ПМТм-23-1 (“Методологія та організація наукових досліджень”). Загальна тема лекції «Проєктування-конструкція-дослідження респіратора CoViVentil» була надзвичайно актуальна для наших здобучів вищої освіти оскільки безпосередньо торкається проблем, які розглядаються у відповідних освітніх компонентах наших здобувачів вищої освіти і тому викликала жвавий інтерес слухачів.

Лекція проводилася в режимі онлайн, що було зручно усім учасникам. Матеріал подавався у вигляді презентації з цікавою та змістовною доповіддю за представленою темою.

Лектор ознайомив слухачів з метою, актуальністю та результатами проведених досліджень, методами проєктування та конструювання засобів захисту органів дихання, обумовив вибір матеріалу та інших складових респіратора.

Професор довів та продемонстрував ефективність розробки та обумовив її впровадження у виробництво.

Після самої лекції, слухачі мали можливість поставити питання лектору та висловити свою думку стосовно представленого дослідження.

Викладацький склад кафедри технології машинобудування та наші студенти вдячні професору Францішеку Бромбереку за цікаву лекцію.