ХНУ– перший серед  ЗВО Хмельницької області в рейтингу uniRank University Ranking 2023

Компанія uniRank опублікувала черговий рейтинг університетів світу за популярністю в мережі Інтернет – uniRank University Ranking 2023. Рейтинг UniRank враховує офіційні веб-ресурси університетів за незалежними вебометричними показниками, що характеризують відвідуваність сайтів вишів та згадуваність у мережі Інтернет.

До рейтингу українських університетів за 2023 рік увійшов 181 український заклад вищої освіти, що відповідає таким критеріям відбору uniRank:

• заклад має статут, ліцензію чи акредитацію відповідної української організації вищої освіти;
  • проводить підготовку щонайменше на бакалавраті, а краще – і в магістратурі, аспірантурі та докторантурі;
  • проводить заняття переважно в традиційному, очному, недистанційному форматі навчання.

Отже, у рейтингу uniRank University Ranking 2023 Хмельницький національний університет посів 40 місце – найвище серед ЗВО Хмельницької області. До слова, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у цьому рейтингу на 92 місці, а ЗВО «Подільський державний університет» – на 149.

Детальніше ознайомитися з рейтингом можна за посиланням: Top Universities in Ukraine | 2023 Ukrainian University Ranking (4icu.org)