Екскурсія викладачів та студентів кафедри “технології машинобудування” на завод “AdamPolSoya”

AdamPolSoya ™ – це сучасний маслоекстракційний завод в с. Адампіль Хмельницької області, який переробляє НЕ-ГМО сою українського походження в продукцію вищої якості: нерафінована соєва олія, високопротеїновий шрот, високоякісний харчовий лецитин “біла пелюстка” і гранульовану оболонку. Завдяки новітнім технологіям завод працює в замкнутому циклі, що забезпечує безвідходне виробництво і мінімальний вплив на навколишнє середовище.

Продукція підприємства експортується у країни Євросоюзу Середньої Азії, а також Шанхай

Під час екскурсії делегація ознайомилась із структурними підрозділами та перспективами розвитку підприємства. Були обговорені освітні програми за якими ведеться підготовка бакалаврів та магістрів кафедрами технології машинобудування, а також кафедрою галузевого машинобудування та агроінженерії .

Керівництво підприємства звернулось з проханням направити до них на роботу випускників кафедри, що володіють сучасними програмними продуктами проектування (SolidWorks, Autodesk Inventor) та технологіями виготовлення металоконструкцій. В свою чергу завод зобов’язується забезпечити працівників житлом у м. Старокостянтинів, щоденним безкоштовним трансфером в двох напрямках, а також обідами за рахунок заводу. Заробітна плата залежить від кваліфікації і продуктивності кожного працівника і стартує з 15 тис. грн.