Попри повномасштабну війну студенти ХНУ зібрались, аби відзначити своє «професійне» свято

Міжнародний день студентів 17 листопада має трагічну історію. У жовтні 1939 року в окупованій німецькими військами Чехії студенти та їхні викладачі вийшли на мирну демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення Чехословаччини. Окупанти відкрили стрілянину по демонстрантах, через що один студент загинув. 17 листопада німці оточили гуртожитки, після чого заарештували або стратили багато студентів.

1946 року цю дату запропонували відзначати як День студентів. Українські студенти цього року також змушені святкувати це свято в умовах війни.

Але життя триває навіть в такі складні часи. Звісно, це свято не пройшло повз  Хмельницький національний університет. 17 листопада відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента. Привітав студентів ректор ХНУ Матюх Сергій Анатолійович.

Ректор університету Сергій Матюх вітає студентів

Дмитро Кіт презентував скретч-карту «100 і 1 крок ОСС» – унікальний інструмент для стрімкого розвитку органу студентського самоврядування

Керівник секретаріату Громадської організації «Українська асоціація студентів», студент спеціальності «Прикладна механіка», гр. ПМТм-21-1

Найактивніші студенти отримали відзнаки.

Студенти і викладачі спеціальності «Прикладна механіка» вибороли нагороди у двох номінаціях: за відмінні успіхи у навчанні, вагомі наукові здобутки відзначено студентку гр. ПМТ-21-1 Беринду Тетяну;

званням «кращий куратор» відзначено доцента кафедри «Технології машинобудування» Соколан Катерину Станіславівну.

Вітаємо всіх з ДНЕМ СТУДЕНТА! Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті слід радісних і позитивних вражень!