І під час карантину є студентське життя

Кожного року, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови. Студенти групи ПМТ-21 докладають зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася.

У День української писемності та мови студенти цієї групи Беринда Тетяна та Ящук Володимир презентували новелу Василя Стефаника «Побожна». Незважаючи на дистанційну форму навчання наші студенти-першокурсники під керівництвом викладача культурології Коваль Таїсії Петрівни зуміли відзняти спектакль за мотивами новели Стафаника та успішно дебютувати на день писемності , а також додати незабутнього колориту до осіннього вечору. Скажи карантину НІ !

Тетяна Беринда та Володимир Ящук, студенти гр. ПМТ-21-1 в ролі Семена та Семенихи.
Оператор – студент гр. ПМТ-21-1 Ярослав Хмелюк