Знайомство з професією(виїзне практичне заняття з предмету «Вступ до фаху»)

5.10.2023 року відбулося проведення виїзного  практичного заняття для студентів спеціальності “Прикладна механіка” на одному із виробничих підприємств. Дане підприємство спеціалізується на виготовлені, ремонті і технічному обслуговуванні готових металевих виробів та демонтажі (розбиранні) машин і устаткування.

Виїзні практичні заняття проведено з метою ознайомлення з аспектами професії інженера та отримання практичних навиків і знань з предмету – «Вступ до спеціальності» для студентів першого курсу груп ПМТ-23-1 та ПМТс-23-2.

Знайомство із підприємством почалось в адміністративному корпусі в кабінеті з охорони праці, де головний спеціаліст служби охорони праці підприємства провів інструктаж з техніки безпеки, пояснення основних правил поводження на території підприємства, виробничих приміщеннях та дільницях.

Далі практичне заняття провів головний інженер підприємства. Під час проведення занять активну участь приймали викладачі кафедри – Соколан Катерина Станіславівна та Романішина Ольга Валеріївна. Студенти ознайомились із специфікою виробництва, структурними підрозділами, технологічними процесами, роботою інженерів-технологів, інженерів-конструкторів, операторів верстатів з ЧПК… та ін.

У цеху із сучасним виробничим обладнанням

Цікава та пізнавальна інформація від головного інженера підприємства надала студентам чіткого розуміння майбутньої професії та напрямків розвитку під час навчання.