Залучення стейкхолдерів-фахівців галузі до проведення заняття з дисципліни “Основи систем автоматизованого проєктування”

В рамках вивчення дисципліни «Основи систем автоматизованого проєктування» на запрошення викладача дисципліни Юлії Соколан та куратора академічної групи ПМТ-21-1 Катериною Соколан було запрошено Олексія Харченко до проведення заняття як фахівця галузі. Заняття було проведено для академічних груп ПМТ-21-1 та ПМТс-22-1 спеціальності 131 Прикладна механіка.

Харченко Олексій в своїй професійній діяльності займається розробкою програмного забезпечення для інженерів на підприємстві AMCBridge. У 2013 році Олексій Харченко отримав спеціаліста бакалавра зі спеціальності 131 Прикладна механіка та має досвід як роботи на заводі на посаді інженера, так і в подальшому інженера з розробки спеціалізованого програмного забезпечення та САПР-систем.

Заняття було присвячено розвитку корисних навичок інженера в розрізі використання CAD/CAE/CAM-систем в машинобудуванні. Особливу увагу було приділено огляду існуючих програмних комплексів автоматизованого проєктування в галузі, їх перевагам і недолікам, особливостям використання. Наприклад, студенти оглядово ознайомились із наступними САПР-системами:

1. CATIA

2. AutoCAD

3. PTC Creo

4. SketchUp

5. FreeCAD

6. AutodeskInventor та інші

Студенти мали змогу задати питання стосовно тонкощів використання різних CAD-систем та отримати відповіді від Олексія з точки зору практикуючого фахівця. Особливу зацікавленість у студентів викликало програмне забезпечення від Autodesk.

Соколан Ю.С., доцент кафедри технології машинобудування.