Виїзне практичне заняття з ОК «Технології та устаткування ремонту машин» для студентів освітнього рівня «магістр» спеціальності “Прикладна механіка»

12.10.2023 року відбулося виїзне практичне заняття для студентів освітнього рівня «магістр» спеціальності “Прикладна механіка” на одному із виробничих підприємств Хмельниччини, що спеціалізується на ремонті і технічному обслуговуванні готових металевих виробів та демонтажі (розбиранні) машин і устаткування.

Метою виїзного практичного заняття було отримання практичних навиків та поглиблення теоретичних знань з дисципліни «Технології та устаткування ремонту машин» для студентів груп ПМТм-23-1 та ПМТм-22-1. Разом із студентами заняття відвідали завідувач кафедри технології машинобудування Віталій Ткачук, професор Микола Мазур та доценти Сергій Бись та Микола Косіюк.

Студентам на практиці продемонстрували сучасні технологічні процеси та обладнання по відновленню деталей машин. Крім цього, ознайомили з технологічними процесами автоматизованого відновлення деталей машин.

Під пильним керівництвом операторів студенти на робочих місцях отримали практичні навики ручного програмування верстатів, проведення зміни розміри металоріжучих інструментів та застосування керуючих програм.

Студенти, натхненні сучасними виробничими технологіями та процесами, ще раз впевнилися у вірному виборі спеціальності та отримали мотивацію для подальшого успішного навчання.

Співробітники кафедри технології машинобудування вдячні керівництву та працівникам підприємства за плідну співпрацю.