ВИЇЗДНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ПО ПРОГРАМУВАННЮ ВЕРСТАТІВ З ЧПК

7 листопада на одному із підприємств ВПК відбулись практичні заняття для студентів спеціальності 131 прикладана механіка по програмуванню та управлінню верстатами з числовим програмним керуванням із залученням практиків професіоналів у рамках вивчення дисциплін «металорізальні верстати з ЧПК» та «програмне забезпечення механічного оброблення».

Студентів радо зустріло керівництво заводу, яке гостро потребує висококваліфікованих фахівців у галузі машинобудування та очікує їх на робочих місцях. На початку зустрічі інженер з техніки безпеки провів інструктаж з поведінки на підприємстві. Директор заводу повідомив про наявні вакансії, плани розвитку підприємства та  перспективи професійного зростання.

Після зустрічі із керівництвом студенти направились на дільниці із сучасними металообробними верстатами з ЧПК. Протягом минулого року підприємство придбало більше 10 сучасних верстаів. Деякі із них мають унікальні для Хмельницького регіону технологічні можливості, зокрема фрезерні верстати із поворотною віссю, токарний верстат із функцією зуботочіння та ін.

На робочих місцях під керівництвом операторів студенти вивчили конструкції сучасних верстатів із ЧПК та особливості їх технічного обслуговування. отримали практичні навики ручного програмування верстатів, введення коректорів на розміри металоріжучих інструментів та відпрацювання керуючих програм.

Після занять студентів пригостили смачним обідом у столові підприємства, що дозволило їм поповнити свою енергію та відчути корпоративну атмосферу дружнього колективу, який націлений на результат.

Кафедра висловлює глибоку вдячність керівництву за можливість проведення таких занять.