Викладачі та здобувачі вищої освіти всіх рівнів ОП 131 “Технології машинобудування” на Міжнародному промисловому форумі (“Металообробка”)

У Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») щорічно відбувається Міжнародна спеціалізована виставка «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК».

архітектурний ансамбль “Міжнародний виставковий центр”

“Міжнародний виставковий центр” виступає організатором багатьох авторитетних виставкових заходів. Більшість з них підтримуються галузевими міністерствами, відомствами, асоціаціями, а міжнародні форуми проходять під патронатом Уряду України та за участю перших посадових осіб держави, які неодноразово відзначали високий рівень їх організації.

Протягом багатьох років на кафедрі «Технології машинобудування» вкоренилась традиція відвідування таких заходів викладачами кафедри разом зі студентами. Цей рік, не зважаючи на війну, не став винятком. Міжнародний виставковий центр обладнано двома укриттями цивільного захисту, розрахованими на 2000 осіб, так що про безпеку студентів організатори заходу подбали.

На Міжнародному промисловому форумі проводиться демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, що, без сумніву, викликає велику зацікавленість серед студентів.

Відвідування подібних заходів, без сумніву, приносить велику користь як для студентів, так і для викладачів кафедри.

Студенти, аспіранти та викладачі кафедри «Технологія машинобудування» на Міжнародному промисловому форумі