Перейти до вмісту

Викладачі та здобувачі вищої освіти ОП 131 “Прикладна механіка” взяли участь у вебінарі «Підходи до проєктування у машинобудівництві. Автоматизація проєктування шляхом побудови генеративних алгоритмів з повторним використанням знань»

28 травня 2024 викладачі кафедри технології машинобудування відвідали онлайн вебінар «Підходи до проєктування у машинобудівництві. Автоматизація проєктування шляхом побудови генеративних алгоритмів з повторним використанням знань».

Спікером був Вадим Пасько, інженер-дослідник в області аерокосмічної техніки, член дослідницьких груп Міжнародної Астронавтичної Федерації, NASA та CERN, член експертної комісії Українського Фонду Стартапів, засновник стартапу SplineCloud

Доповідач продемонстрував методи проектування в машинобудуванні та фази проєктування.

Можливість в цифровому просторі відтворити системи (Симуляція).

Показано результати оптимізації окремого вузла.

Використовуючи математичне моделювання та програмування CAD проведено проектування профілю крила літака, побудовано тривимірний вигляд крила, розраховано навантаження, проведено розрахунок аеродинамічного навантаження та алгоритми оптимізації.

Проведено та продемонстровано порівняння параметрів профілю. Встановлено, що більш тонкий профіль є кращим. Прямокутна конструкція крила для тонкого профілю є найоптимальнішою.

Побудовано 3-D модель консолі крила. Виведено результати розрахунку аеродинаміки.

Після доповіді спікера викладачі та усі присутні на вебінарі мали змогу задати йому питання. Тема вебінару була актуальною та корисною для використання в навчальному процесі для підготовки студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка».

Вдячні Вадиму Пасько та організаторам за корисні знання.