Вітаємо з успішним захистом дисертації!

22 грудня 2021 року на спеціалізованій Вченій Раді Хмельницького національного університету відбувся захист дисертації аспіранта кафедри технології машинобудування Костюка Назара Олеговича на здобуття звання доктор філософії PhD. Спеціальність 131 «Прикладна механіка», дисертаційна робота на тему: «Обгрунтування параметру вібраційної машини для знезаражування та зміни властивостей води», науковий керівник Гордєєв Анатолій Іванович, доктор технічних наук, професор кафедри «Технології машинобудування».

Захист пройшов успішно, члени Вченої Ради відмітили актуальність, практичне значення та перспективність досліджень здобувача Костюка Назара Олеговиса.

Вітаємо з успішним захистом Костюка Назара Олеговича та його керівника Гордєєва Анатолія Івановича та бажаємо в подальшому натхнення, сил для реалізації блискучих ідей протягом професійної діяльності.