Вітаємо призера І етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики!

Всеукраїнська студентська олімпіада – система масових очних змагань, проведення якої відбувається з метою пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, творчого застосування здобутих знань, умінь і навичок, а також задля удосконалення професійної підготовки майбутніх спеціалістів серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

26 жовтня 2022 року в Хмельницькому національному університеті було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з фізики серед студентів усіх спеціальностей. В цьому заході приймали участь 30 кращих студентів.

Олімпіада проводилась у один тур, де студентам були надані задачі, які розв’язувались у письмовій формі. Кожній задачі надавалась певна кількість балів. Переможці І етапу визначались за більшою кількістю набраних балів у вирішенні задач.

За підсумками олімпіади:

Друге місце посів студент 2-го курсу, гр. ПМТ-21-1, спеціальність «Прикладна механіка» – ЯЩУК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ. Науковий керівник – доцент кафедри фізики ХНУ ЗАСПА ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ.

Щиро вітаємо найкращих студентів та їхніх наставників, зичимо всім подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

На фото: Ящука Володимира (зліва) вітають
завідувач кафедри «Технології машинобудування» Ткачук В.П. (справа)
та науковий керівник Заспа Ю.П. (в центрі)