У ХНУ на кафедрі технології машинобудування відбулася зустріч випускників

21 жовтня 2023 року в Хмельницькому національному університеті, за сприяння Асоціації випускників ХНУ та Центру кар’єри, відбулась зустріч випускників Хмельницького технологічного інституту побутового обслуговування кафедри технології машинобудування, які цьогоріч відзначають 45-річчя з дня випуску. Оскільки частина із них проживає за кордоном та в інших регіонах України, їм не вдалося зустрітися у травні під час святкування традиційного Дня випускника.

Така хвилююча та довгоочікувана для всіх зустріч відбулася в особливо теплій та затишній атмосфері. Випускники згадували найкращі роки, ділилися спогадами про приємні моменти, відчули подих юності, знов зустріли рідні обличчя однокурсників та хоча б на якийсь час занурилися у атмосферу незабутніх і сповнених вражень студентських років.

Варто зазначити, що серед випускників – народний депутат V та VI скликань Демчишен В.В., колишній начальник обласного управління житлово-комунального господарства Махнюк П.М., який ще студентом за роботу у студентських будівельних загонах був нагороджений орденом «Знак пошани», а також колишні керівники та провідні фахівці підприємств, представники органів влади.

Після спілкування біля третього навчального корпусу відбулася екскурсія у Навчальному музейно-виставковому центрі «Історія та сучасність техніки», музеї історії університету, знайомство із сучасними навчальними лабораторіями кафедри технології машинобудування.

Випускники-ювіляри висловили захоплення здобутками Хмельницького національного університету та побажання зустрічатися частіше для співпраці та реалізації спільних ідей.

Від усієї душі бажаємо випускникам міцного здоров’я, сімейного затишку, достатку, Перемоги і мирного неба! Пам’ятайте, що ви завжди бажані гості у рідному університеті!

Інформація Асоціації випускників ХНУ та Центру кар’єри