Студенти кафедри ТМ зустрілись із захисницею Азовсталі Тетяною Васильченко з позивним «Борисівна»

У середу, 16 листопада, в Хмельницькому національному університеті відбулася зустріч студентів факультету інженерії, транспорту та архітектури із захисницею Азовсталі Тетяною Васильченко з позивним «Борисівна».

Тетяна Васильченко — парамедикиня з «Азовсталі», мешканка міста Хмельницького, працювала бухгалтером, але перед початком повномасштабного вторгнення пройшла вишкіл і увійшла до добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри».

Тетяна Васильченко на зустрічі зі студентами

«Ми неодмінно переможемо, адже ми – вмотивовані, – говорить Тетяна. – Так, кількісно ворог має перевагу, але українці на своїй, Богом даній землі, тому перемога буде за нами, потрібно ще трішки почекати!». Всі студенти, затамувавши подих, слухали свідчення живої історії. У розповідях захисниці «Азовсталі» студенти могли відчути весь спектр емоцій: біль, гумор, надію, героїзм та незаперечну віру в перемогу.

Аудиторія замала для усіх бажаючих послухати Тетяну Васильченко

Підписаний автографами Тетяни Васильченко та хмельницьких студентів Державний Прапори України не може не викликати емоцій

Ми щиро вдячні всім захисникам України за те, що вони зробили для нас і продовжують робити сьогодні. Особлива подяка всім тим, хто зміг долучитися до цієї зустрічі і своїм прикладом продемонструвати важливість донесення теми сучасної війни до студентської молоді.

Ми пишаємося тим, що мали змогу почути і побачити патріотів нашої держави, які не побоялися і стали на захист свободи, незалежності та територіальної цілісності рідної держави!