Проєктування у Машинобудуванні – вебінар з інженером-дослідником Вадимом Паськом (інженер-дослідник в області аерокосмічної техніки, член дослідницьких груп Міжнародної Астронавтичної Федерації, NASA та CERN)

Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та інженерів на вебінар з інженером-дослідником Вадимом Паськом.
Тема: «Підходи до проєктування у машинобудівництві. Автоматизація проєктування шляхом побудови генеративних алгоритмів з повторним використанням знань»

Спікер: Вадим Пасько, інженер-дослідник в області аерокосмічної техніки, член дослідницьких груп Міжнародної Астронавтичної Федерації, NASA та CERN, член експертної комісії Українського Фонду Стартапів, засновник стартапу SplineCloud

Участь безкоштовна. Діє попередня реєстрація

Чому це цікаво?
З розвитком систем автоматизованого проєктування з’явилася безліч інструментів і підходів для проєктування механічних систем і елементів. Інтегровані рішення та методи чисельних симуляцій мають суттєвий вплив на сприйняття і формування процесів проєктування, АЛЕ це не завжди позитивно впливає на строки і якість рішень, що приймають на ранніх стадіях. Розібратися в цьому допоможе наш спікер.

Про що розповімо:
• фази проєктування в машинобудівництві;
• еволюція інструментів та методологій проєктування;
• нові тренди: генеративний дизайн та програмовані системи 3-мірного проєктування;
• принципи та методологія Knowledge-based Engineering;
• придатність знань до повторного використання;
• генеративна модель крила БПЛА з використанням відкритих інструментів проєктування.

Кому це корисно:
• студентам 4-5 курсів технічних спеціальностей, які вивчають машинобудування та аерокосмічну техніку;
• аспірантам, які займаються питаннями оптимізації конструкцій, або розробки/вдосконалення алгоритмів автоматизації проєктування;
• розробникам БПЛА та іншої роботизованої техніки;
• інженерам у галузі машинобудування;
• всім, хто цікавиться підходами до проєктування у машинобудівництві.