Профорієнтаційна зустріч зі здобувачами освіти Барського фахового коледжу транспорту та будівництва

Нещодавно представники кафедри технології машинобудування – завідувач кафедри Віталій Ткачук, доцент Сергій Бись та асистент Марія Костюк – завітали до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва, де провели профорієнтаційну зустріч зі здобувачами освіти.
Директор коледжу Йосип Кібітлевський ознайомив представників кафедри із матеріально-технічною базою закладу освіти, особливостями організації освітнього процесу, який спрямований на підвищення мотивації до навчання та вибору майбутньої професії в закладах вищої освіти.

Завідувач кафедри технології машинобудування Віталій Ткачук ознайомив здобувачів освіти спеціальностей “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів” та “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання” з особливостями вступу 2024, зі спеціальностями, зокрема спеціальністю 131 – Прикладна механіка (Технології машинобудування). Варто зазначити, що випускники коледжів можуть вступити до нашого університету на дану спеціальність на скорочену форму навчання та навчатися за рахунок державного бюджету.
Здобувачі освіти Барського фахового коледжу транспорту та будівництва цікавилися умовами та термінами подачі документів, можливостями проживання у гуртожитках, організацією студентського дозвілля .
Профорієнтаційна зустріч представників кафедри технології машинобудування та Барського фахового коледжу транспорту та будівництва відбулася в атмосфері дружнього діалогу та зацікавленості у продовженні багаторічної співпраці, зокрема:  спільному плані дій з профорієнтаційної роботи; співпраці у розробці освітньо-професійних програм; участі студентів та викладачів коледжу у науково-дослідницьких конференціях університету.