Практичне заняття на ДП Красилівський агрегатний завод

11 листопада 2022року з метою підвищення якості практичної складової освітнього процесу в межах вивчання навчальних дисциплін “Металорізальні верстати з ЧПК” та “Програмне забезпечення механічної обробки в технологічних системах” зав. кафедри технології машинобудування Ткачуком В.П. організовано виїзне практичне заняття для студентів 4-го курсу спеціальності 131 “Прикладна механіка”. Заняття проведено на базі державного підприємства Красилівський агрегатний завод начальником бюро програмного управління Романюком Михайлом Валентиновичем для студентів групи ПМТ-19-1.

У процесі виїзного практичного заняття студенти ознайомились із технологічним обладнанням та організацією виробничих процесів на заводі. Здобувачі вищої освіти набули практичних навичок оброблення на верстатах з ЧПК фірм HAAS і HYUNDAI та ознайомились із їх конструктивними особливостями. Романюком М.В. продемонстровано етапи підготовки керуючих програм, завантаження металорізальних інструментів у магазини верстатів, їх прив’язки в ручному режимі і за допомогою підпрограм, які студенти успішно засвоїли на практиці. Особливу увагу було приділено внесенню коректорів у стійку верстата, базуванню та закріпленню деталі у пристроях, запуску і відпрацюванню програми, контролю оброблених поверхонь.

Також студенти ознайомились з робочими місцями, вакансіями та умовами проживання в гуртожитку, який знаходиться на території заводу.