Підвищення кваліфікації фахівців галузі машинобудування

З 23 по 27 січня на базі кафедри технології машинобудування проводились теоретичні та практичні заняття для групи фахівців Шепетівського ремонтного заводу.

Під час інтенсиву група працівників, яка вже має чималий професійний стаж, удосконалила свої навички, ознайомившись із сучасними технологіями та підходами в організації виробництва із застосуванням верстатів ЧПК.

Завідувач кафедри технології машинобудування В.П. Ткачук особливу увагу приділив розробці технологічних процесів обробки за допомогою CAE-систем, оскільки тісна співпраця із світовими лідерами розробниками дозволяє саме учбовим закладам мати найсучасніші їх версії та можливість готувати кадри для машинобудівних підприємств.

Сподіваємось, що тісний контакт між кафедрою та виробництвом і надалі буде запорукою інтегративних процесів, що дозволить покращити освітні програми кафедри, а підприємствам відчути орієнтованість підготовки фахівців їхнім реаліям праці.