Обговорення ОП бакалаврського та магістерського рівнів

Відповідно до стратегії реформування вищої освіти, яка передбачає створення системи моніторингу якості та постійного удосконалення навчального процесу, на кафедрі технології машинобудування ХНУ регулярно відбувається обговорення освітніх програм. Головна мета – досягнення відповідності підготовлених спеціалістів вимогам і потребам суспільства та особистості.

До обговорення долучились здобувачі освіти, роботодавці та викладачі. Зокрема присутніми були студенти:  Мельник Михайло (гр. ПМТ-20-1), Савчук Назар, Муляр Сергій (гр. ПМТс-21-1), Мойпанюк Дмитро,  Бернацький Володимир (гр. ПМТм-21-1), Коваль Валентин (гр. ПМТ-19-1), Йолтухівський Ростислав (гр. ПМТ-18-1) та викладачі кафедри.

У результаті обговорення були висловлені наступні пропозиції щодо покращення змісту освітніх програм шляхом введення наступних тем лекцій та лабораторних робіт:

• методи та інструментальне забезпечення процесів оброблення пластмас;
  • особливості конструкцій та основ програмування верстатів фірми HAAS токарної та фрезерувальної груп;
  • розрахунок режимів різання за допомогою спеціалізованих програмних продуктів;
  • Методи обробки композиційних матеріалів;
  • навики роботи на стійці пульті верстата HAAS;
  • Експлуатаційна та ремонтна документація, тендерні процедури;
  • Відновлення і ремонт деталей автомобіля.