НЕ НАВЧАННЯМ ЄДИНИМабо як студенти – механіки приймають участь в політичному житті країни

4 грудня, в суботу, відбулось засідання фокус-групи з розробки Регіональної стратегії реалізації молодіжної політики Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2026 рр. Долучились до обговорення Регіональної стратегії реалізації молодіжної політики Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2026 рр.

– Микола Антонович Йохна, проректор з навчально-виховної роботи;

– Анна Магльона, голова студентської ради університету;

– Тарас Мельник, заступник голови студентської ради університету

Ініціатором розробки Регіональної стратегії реалізації молодіжної політики Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2026 рр. виступила Анастасія Козак, голова молодіжної ради Хмельницького, випускниця Хмельницького національного університету, почесна голова студентської ради університету.

Презентував проєкт Регіональної стратегії реалізації молодіжної політики Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2026 рр. Дмитро Кіт, студент групи ПМТм-21-1, заступник голови молодіжної ради Хмельницького, керівник секретаріату ГО «Українська асоціація студентів».

Студент гр. ПМТм-21-1 Дмитро Кіт,
керівник секретаріату ГО «Українська асоціація студентів»

Учасники фокус-групи з розробки Регіональної стратегії реалізації молодіжної політики
Хмельницької міської територіальної громади