На кафедру завітали майбутні абітурієнти

8.11.2022 року на кафедру технології машинобудування завітали майбутні випускники коледжу, які зацікавились освітньою програмою 131 “Прикладна механіка”. Під час візиту майбутні абітурієнти відвідали аудиторії кафедри та познайомились із матеріально-технічним забезпеченням.

В аудиторії 4-104 відбулась зустріч із викладачами кафедри, на якій було продемонстровано можливості програмних продуктів, які вивчають студенти під час освітнього процесу, зокрема це відомі у всьому світі програмні засоби для підготовки усього циклу виробництва від етапа проектування до втілення ідеї в готовий виріб – SolidWorks, CAM Esprit та ін. Продемонстровано роботу модернізованого верстату з числовим програмним керуванням – ТПК 125ВН2, проекти пов’язані із адитивними технологіями та мехатронікою. Потенційних абітурієнтів також проінформували про перспективи працевлаштування, а це машинобудівні заводи, автотранспортні підприємства, станції технічного обслуговування, комунальна сфера та ін. підприємства, де є інженерні посади. Окрім здобуття освіти за спеціальністю, яка користується попитом, перевагами навчання на кафедрі є велика кількість бюджетних місць, стипендіальне забезпечення (вище від нетехнічних спеціальностей), можливість паралельно навчатись на військовій кафедрі та отримати звання мол. лейтенанта.

Особливу зацікавленість викликало 3D моделювання коробки швидкостей у програмному продукті SolidWorks та виготовлення деталей на верстаті з ЧПК, зокрема поршня автомобіля, використання мехатронних засобів при автоматизації виробничих процесів, а також проєкти повязані із БПЛА, які виконує кафедра на замовлення військових.