Перейти до вмісту

Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Сучасні тенденції розвитку інженерії, технологій та транспорту»

18-19 жовтня на факультеті інженерії, транспорту та архітектури відбулась Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Сучасні тенденції розвитку інженерії, технологій та транспорту», присвячена 60-річчю  Хмельницького національного університету. Здобувачі вищої освіти та молоді учені вітчизняних і зарубіжних ЗВО мали змогу представити свої здобутки в наукових дослідженнях з різноманітних напрямків: від прикладної механіки та галузевого машинобудування до агроінженерії та архітектури. Зустріч проходила у змішаному форматі: очному та дистанційному з використанням платформи Zoom, що дозволило учасникам з різних регіонів України та закордонних країн в режимі реального часу брати участь в її роботі.

Програма міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених “Сучасні тенденції розвитку інженерії, технологій та транспорту”

Захід розпочався з пленарного засідання, яке відкрили проректор з наукової роботи Хмельницького національного університету Олег Синюк та декан факультету інженерії, транспорту та архітектури Віктор Олександренко.

У своїх виступах вони відзначили роль науки та прикладних досліджень у становленні та розвитку економіки країни та громадянського суспільства вцілому, а також висловили вдячність Збройним Силам України за можливість проводити подібні заходи у настільки нелегкий для країни час.

Аспірантка Марія Костюк ознайомила учасників конференції з результатами своїх наукових досліджень, що спрямовані на створення нових технологічних засобів нанесення антифрикційних покриттів на сферичні поверхні.

Завершили пленарне засідання презентації професора В’ячеслава Харжевського та доцента Георгія Негая. Зокрема, В’ячеслав Харжевський у своїй доповіді проаналізував основні етапи впровадження систем автоматизованого проєктування у навчальний процес Хмельницького національного університету, розповів про переваги та перспективи їх використання у наукових дослідженнях. Про основні напрями наукових досліджень кафедри архітектури та містобудування у своєму виступі розповів Георгій Негай.

Після закінчення пленарного засідання свою роботу розпочали тематичні секції, зокрема:

  • Інновації в машинобудуванні;

В даній секцій представили свої розробки здобувачі вищої освіти кафедри технології машинобудування. Зокрема, зацікавлення викликав доклад студентки групи ПМТ-22-1 Тетяни Беринди на тему “Удосконалення технології виготовлення геошурупів для модульних будинків”

Оргкомітет конференції бажає всім учасникам натхнення, плідної дослідницької роботи та подальших наукових відкриттів.