Кар’єра. Компанія Боінг оголошує набір на стажування!

Позиція інтернатури

Компанія:ТОВ «Боїнг Україна».

ID вакансії:00000421322

Дата публікації:2024-05-09

Місцезнаходження:UKR – Київ, Україна

Кваліфікація посадової інструкції:

Ви вмотивований і успішний студент, який хоче розпочати кар’єру в авіаційній галузі? Компанія Boeing, світовий лідер у сфері аерокосмічних технологій, пропонує захоплюючу можливість стажування в нашому офісі в Києві, Україна. Це тримісячне стажування дасть вам цінний практичний досвід і можливість працювати разом із провідними професіоналами галузі. Не пропустіть цю неймовірну можливість, що дає перевагу у вашій галузі!

Посада: Інтерн

Місцезнаходження: Київ, Україна (віддалена робота)

Тривалість: 3 місяці

Дата початку: липень 2024 року

Про Boeing:  Boeing є найбільшою у світі аерокосмічною компанією та провідним виробником комерційних літаків і систем оборони, космосу та безпеки. Ми інженерно-технічні працівники. Кваліфіковані вчені та вирішувачі проблем. Амбітні новатори та футуристи. Приєднуйтесь до нас, і ви зможете створити щось краще для себе, для наших клієнтів і для всього світу!

Ми швидко розширюємо свою інженерну присутність в Україні, створюючи команди інженерів для роботи над усіма нашими комерційними продуктами та послугами. Робота буде підтримувати повний набір комерційних літаків Boeing і охоплюватиме роботи з модифікації, модернізації, нового дизайну та підтримки продуктів. Це важлива робота, щоб ми залишалися в авангарді аерокосмічної техніки та інновацій.

Деталі стажування:  протягом тримісячного оплачуваного стажування ви матимете можливість отримати цінний досвід з перших рук. Ви тісно співпрацюватимете з нашими командами над різними проектами та ініціативами, роблячи внесок у реальні рішення та впливаючи на них. Це стажування покликане надати вам практичні знання та вдосконалити ваші навички, що дозволить вам рости як професійно, так і особисто.

Ви можете стати частиною однієї з наступних команд:  Авіоніка, Система управління навколишнім середовищем, Стрес, Сервіс, Монтаж електричних проводів, Інженер-конструктор запчастин, Виробництво запчастин, Проектування конструкцій програм літаків, Стрес конструкцій програм літаків , Управління проектами, Дизайн внутрішніх систем, Виробництво Planne

Основні вимоги:  щоб мати право на цю можливість стажування, ви повинні відповідати таким критеріям:

• В даний час навчається в 4-5 класі українського авіаційного або технічного університету.
  • Рівень англійської мови вище середнього, розмовної та письмової.
  • Захоплюється авіаційною промисловістю з великим бажанням навчатися та розвиватися.
  • Відмінні навички вирішення проблем і вміння працювати в команді.

Процес подання заявки:  щоб подати заявку на стажування, будь ласка, надішліть наступні документи нашій команді з підбору персоналу:

• Оновлене резюме/резюме англійською мовою, у якому вказано вашу освіту, відповідну курсову роботу та будь-який попередній досвід.

Надішліть заявку через сайт нашої компанії не пізніше 30 травня 2024 року.

Примітка: для подальшого оцінювання вам потрібно буде виконати інженерне завдання та представити його під час співбесіди.