Кафедра технології машинобудування отримала подяки за волонтерську діяльність

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України увесь світ побачив силу нашої єдності та нескореності. Всі українці об’єдналися як ніколи і кожен з нас робить свій  внесок у перемогу: хтось воює, хтось оберігає, хтось лікує, готує, збирає, возить, організовує роботу чи молиться Богу!

Ще з перших днів війни у Хмельницькому національному університеті створено Центр допомоги ЗСУ та вимушеним переселенцям. Наші працівники та студенти допомагають військовим: збирають кошти на потреби ЗСУ; передають медикаменти, продукти та речі першої необхідності. Сконтактуйте з Центром допомоги ЗСУ та вимушеним переселенцям аби дізнатися про їх потреби.

Активну участь в цій допомозі та волонтерській роботі загалом прийняла уся кафедра технології машинобудування.

Також у спорткомплексі університету розгорнулась чи не наймасштабніша в місті площкадка для  плетіння маскувальних сіток. І тут кафедра не залишилася осторонь.

З нагоди дня волонтера кафедра та її представники отримали пам’ятні нагороди з подякою у їх волонтерській діяльності.