ХНУ у рейтингу закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2022 році

16 лютого 2023 року інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA»  оприлюднила  щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2022 році.

Статистичні дані рейтингу поділені за кількома групами і містять статистичну інформацію про середній бал НМТ вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет і контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість осіб, зарахованих до приватних вишів, а також інші дані (на основі вступу для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти).

Рейтинг дозволяє майбутнім абітурієнтам, їхнім батькам, освітянам та всім зацікавленим особам ознайомитися з відкритими даними вступної кампанії.

Отже, за показником «Зараховано на контракт» Хмельницький національний університет посів 25 місце серед закладів вищої України (найвище серед ЗВО Хмельницької області). До нашого університету було зараховано більше тисячі вступників-контрактників.

За рейтингом «Зараховано на бюджет» Хмельницький національний університет посів 39 місце серед закладів вищої України (найвище серед ЗВО Хмельницької області). До нашого університету було зараховано більше 400 вступників-бюджетників. Конкурс на 1 бюджетне місце за даними цього рейтингу складав 9,25, що відображає значну зацікавленість абітурієнтів у вступі до Хмельницького національного університету.

Зважаючи на велику кількість зарахованих осіб до Хмельницького національного університету в 2022 році, ХНУ посів 70 місце серед закладів вищої України за показником «Бал на контракт» та 96 місце – за показником «Бал на бюджет».

Рекорндні показники щодо зацікавленості серед абітурєнтів та результатів вступу показала і кафедра технології машинобудування, причому по всім рівням освітньої програми.

Активно готуємось до вступної кампанії 2023 року та запрошуємо вступників на кафедру технології машинобудування нашого університету!