31 жовтня в хмельницькому національному університеті за ініціативи кафедри технології машинобудування відбулася зустріч із керівництвом Державного підприємства Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки».
Державне підприємство Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» було створено у 1996 році на підставі наказу міністра промислової політики України, як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійсько-стрілецьких озброєнь. Підприємство залишається одним з потужніших підприємств Хмельницької області, має стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Особливо діяльність підприємства важлива сьогодні, адже воно забезпечує виробництво артилерійського стрілецького озброєння, військового спорядження, запасних частин і комплектуючих. Гармати ЗТМ-1 встановлюються у бойові модулі бронемашин БМ “Шквал”, БМ-3 “Штурм”, БМ-5М.01 “Катран-М”, БМ-7 “Парус” та інші.
Перед студентами виступили заступник директора Шепілов Микола Вікторович та начальник відділу кадрів Яна Вікторівна
Під час виступу представники підприємства розповіли про технологічне обладнання, продукцію та вакантні посади. Технологічний процес, сучасне обладнання підприємства потребують підготовки керуючих програм та обслуговування високопрофесійними спеціалістами, яких готує кафедра технології машинобудування механіки та інші кафедри ХНУ. Тому керівництво підприємства Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» і звернулося до здобувачів вищої освіти різних рівнів з пропозиціями по працевлаштуванню. Було відмічено, що перевагами роботи на підприємстві є висока заробітна плата, бронювання від мобілізації та проживання у мальовничому місті – Кам’янці-Подільському.
Зацікавлені пропозиціями студенти жваво задавали гостям питання та обговорювали з ними цікаві моменти.
Окрім перспектив працевлаштування було обговорено особливості підготовки студентів спеціальності 131 Прикладна механіка усіх освітніх рівнів, зокрема перелік та зміст освітніх компонентів критично важливих для сучасних інженерів, що було обговорено на круглому столі між НПП кафедри технології машинобудування, представниками заводу та зацікавленими студентами спеціальності.
Дякуємо учасникам зустрічі за змістовну інформацію, пропозиції та побажання до вдосконалення освітніх програм кафедри та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.